Ses ve Görüntü Sistemleri

Ses ve Görüntü Sistemleri

Ses ve Görüntü Sistemleri

Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri, konusunda uzman Türkiye’nin en özverili ve işine tutku ile bağlı sistem entegratörlerinden biridir. İlk tasarım danışmanlığından, projelendirme ve uygulama odaklı yönetilen tüm hizmetlere kadar güvenilir teknoloji çözüm ortağınızdır.

Çözüm ortaklarımız için, insanların ve işletmelerin günlük yaşamda birlikte daha verimli çalışmasına emek harcıyoruz.

Kaliteli ürün seçimlerimiz, entegrasyon ve destek hizmetlerimiz ile dünyanın neresinde olurlarsa olsun kuruluşları, çalışanları ve ortaklarını birbirine bağlamakla kalmayıp günümüz etkin iletişim ve etkileşim ortamına zemin hazırlıyoruz.

Etkileyici görsel teknolojiler, sesli iletişim, yayın ve kontrol sistemlerinin bir arada entegre ederek, mesajlarınızın etkinliklerinizin amacına uygun görünmesini ve duyulmasını sağlayabilen sorunsuz iletişim çözümlerini sunuyoruz.

Mikrofon Sistemleri

sabit veya değiştirilebilir oturumlu idari yönetim salonları için ideal ses ve veri kontrolünü sağlayan mikrofon sistemleridir

Sahne Işık Sistemi

uluslararası standartlar, yenilikçi, verimli teknolojiler ile performanslara ayrıcalık katmanın önemini paylaşıyoruz.

Tercüme Sistemleri

Konuşmacıyı veya bir metni kulaklık vasıtasıyla dinleyerek hedef dillere yaptıkları tercümenin kablosuz kulaklıklar vasıtasıyla kullanıcılara aktarmasıdır.

LED Ekran uygulamaları

LED ekran teknolojilerini alt yapımızla çözüm ortaklarımıza en uygun ve doğru çözümlerle sunuyoruz.

Profesyonel Seslendirme Sistemleri

Mekânların farklılık gösteren mimari ve akustik özellikleri dikkate alınarak yapılan ölçüm ve teknik kriterlerle tüm ortamda homojen bir ses seviyesi hedefliyoruz.

Ortamda yer alan dinleyici mesafelerine ve etkinliğin ihtiyaçlarına göre farklı hoparlörlerle çeşitli gecikme zamanları dikkate alınıp, dijital sinyal işleme teknolojisine sahip sistem bileşenleri ile destekleyerek üst düzey verimli kayıpsız ses kalitesi ile ortamlara anlaşıla bilirlik katıyoruz.

Amatör veya bireysel olarak kullanacağınız sistemlerinin sizin işinizi görme konusunda yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Oysa bu işi profesyonel bazda değerlendirme yapacak olursak, kullanılan malzemelerin yine çok kaliteli ve nitelikli olması gerekiyor. Profesyonel ses sistemleri bu konuda gerçekten yıllardan beri insanların tercih etmek istediği yöntem ve sistem olmak durumundadır. Kapalı mekânlar açık mekânlar ve hacme göre değişkenlik gösteren alanlar üzerinde, bu konuda ciddi planlamalı çalışmalar yapılmaktadır.

Profesyonel Sahne Işık Sistemleri

Her türlü sahne etkinliklerin en önemli parçası sayılabilecek sahne aydınlatma sistemlerinde uluslararası standartlar, yenilikçi, verimli teknolojiler ile performanslara ayrıcalık katmanın önemini paylaşıyoruz.
 
Etkinlik amacına göre yeterli teknik özellikler ve adetlerde aydınlatma elemanları, kontrol cihazları ve ara yüzleri ile kullanımı ve bakımı kolay tasarım tercihleri ile işletmelerin hedeflerini yükseltiyoruz.

Profesyonel Görüntü Sistemleri

Mekân ve etkinlik ihtiyaçlarına göre anlaşıla bilirliği destekleyen, duyulanın daha etkili akılda kalıcı hale getirilmesini destekleyen görsel sistem seçimleri ile kalite algısını geliştiriyoruz.
 
Mekân ve bütçe hedefleri ile yetenekleri farklılık gösteren görüntü elemanları (Projeksiyon, LED Ekran, Videowall, Endüstriyel Ekran…ve benzeri) tercihleri ile kullanım ihtiyaçlarına göre destekleyici ara bileşenlerle profesyonel görüntü sistemlerini sorunsuz bir noktaya taşıyoruz. 

Simultane Tercüme Sistemleri

Simültane Çeviri Sistemleri, uygun teknik ekipmanlar kullanılarak ses yalıtımlı kabinler içerisindeki çevirmenlerin, konuşmacıyı veya bir metni kulaklık vasıtasıyla dinleyerek hedef dillere yaptıkları tercümenin kablosuz kulaklıklar vasıtasıyla kullanıcılara aktarmasıdır.​

Kablolu ve kablosuz  iletişim teknolojilerinin güvenilir, esnek ve eş zamanlı entegrasyonu ile Konferans ve Simultane Tercüme Sistemleri , özel toplantılardan, geniş katılımlı ve çok dilli konferanslarda profesyonel ses ve görüntü sistemlerinin tamamlayıcıları olarak sunuyoruz

Konferans Mikrofon Sistemleri

Küçük ve büyük ölçekli toplantı salonları, konferans salonları çoklu sabit veya değiştirilebilir oturumlu idari yönetim salonları için ideal ses ve veri kontrolünü sağlayan mikrofon sistemleridir.​

Tüm verilerin dijital olarak iletildiği kayıpsız, sorunsuz bir kullanım alt yapısına sahip olan mikrofon üniteleri ile çok yönlü konferans ihtiyaçlarına cevap verilebilmektedir.

Oylama, Tercüme ve kullanıcı kimlik bilgilerine göre aktivasyon özellikleri ile kalabalık oturumlu katılımlarla ses ve görüntü sistem bileşenlerine entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Olmalısın Giriş yapıldı Yorum yazmak için.